Katalog

Komplety obiadowo - kawowe

Komplety obiadowo - kawowe  

Jest 12 produktów.

Solidny, elegancki serwis obiadowy to obowiązkowy zestaw w każdej kuchni czy jadalni. W różnorodnej ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo najlepsze serwisy obiadowe oraz obiadowo-kawowe. Klasyczna zastawa stołowa, a może nowoczesny serwis obiadowy? Każda z tych propozycji jest u nas dostępna w atrakcyjnej cenie.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Serwisy obiadowo-kawowe - trwałość i dobry styl

Posiadamy serwisy obiadowe oraz obiadowo kawowe w wersji 6/30, które pozwalają przygotować wystawny obiad dla kilkuosobowej rodziny. Każdy zestaw pochodzi od zaufanego producenta: Chodzież, Lubiana, Gerlach czy Blaumann. Oferujemy zarówno białe, neutralne komplety, jak i zdobione serwisy obiadowe. Zależnie od preferencji talerze stołowe można kupić w wersji okrągłej lub kwadratowej. Posiadamy eleganckie serwisy porcelanowe, które sprawdzą się podczas uroczystych posiłków, a także zestawy ceramiczne, idealne na co dzień. W naszym sklepie można też znaleźć komplety kawowe, herbaciane, w tym pojemne kubki i stylowe filiżanki.


Sprawdzone komplety obiadowe

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty serwisów obiadowych. Są to sprawdzone produkty, które cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów.

DO GÓRY