Katalog

Komplety talerzy

Komplety talerzy - obiadowe, kwadratowe  

Jest 40 produktów.

W ofercie artykułów gospodarstwa domowego dostępnej w naszym sklepie internetowym klienci znajdą talerze obiadowe, zarówno komplety w wersji 6/12/24, jak i naczynia na sztuki. Każdy komplet talerzy wyróżnia się wysoką jakością wykonania, trwałością, a także atrakcyjnym projektem.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 40 elementów

Najlepsze zestawy obiadowe i deserowe

Posiadamy efektowne, porcelanowe komplety obiadowo-kawowe, które są nie tylko funkcjonalne, ale także skutecznie upiększają wystrój zarówno kuchni, jak i jadalni. W pojedynczym zestawie zawarte są talerze obiadowe oraz talerzyki deserowe. Naczynia pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, wśród których wymienić można takie firmy jak: Luminarc, Chodzież, Karolina, Ćmielów.

 

Pełny zestaw naczyń do kuchni i jadalni

Zachęcamy do zrobienia u nas kompleksowych zakupów, a tym samym nabycia nie tylko kompletu talerzy obiadowych, ale także kubkówszklanek czy sztućców, które będą do niego dopasowane pod względem stylu i koloru. Z przyjemnością pomożemy dokonać najlepszego wyboru, a także wysłuchamy Państwa sugestii oraz opinii na temat naszych produktów. W naszym sklepie można też liczyć na korzystną cenę. Zapraszamy!

DO GÓRY