Katalog

garnki ceramiczne i teflonowe

garnki ceramiczne i teflonowe  

Jest 33 produktów.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się garnki ceramiczne, teflonowe czy z powłoką marmurową. Wszystkie propozycje idealne nadają się do gotowania, zarówno klasycznego, jak i na parze, a ich wysoką jakość potwierdzają pozytywne opinie klientów. W bogatym asortymencie posiadamy również nowoczesne garnki ceramiczne na indukcję, a także solidne garnki ze stali nierdzewnej. Produkty stanowią funkcjonalne, trwałe, a przy tym estetyczne wyposażenie do kuchni.

Garnki z powłoką ceramiczną – radość gotowania!

Oferowane garnki z powłoką ceramiczną, teflonową czy marmurową, różnią się pod względem takich cech, jak średnica dna, kolor, pojemność czy rodzaj uchwytów. Może je kupić w rozsądnej cenie, pojedynczo lub w komplecie. Posiadanie tych garnków w kuchni pozwala zyskać takie korzyści jak:

  • łatwe czyszczenie,
  • możliwość gotowania w krótszym czasie,
  • skuteczna ochrona dna przed przywieraniem, zwłaszcza w garnkach teflonowych,
  • garnki ceramiczne są przystosowanie do kuchenek indukcyjnych, elektrycznych, gazowych, ceramicznych i halogenowych.

Szybkie, wygodne zakupy

Garnki ceramiczne i teflonowe warto zestawić z innymi naczyniami kuchennymi zawartymi w naszej ofercie, np. z patelnią ceramiczną. Zapraszamy na szybkie i wygodne zakupy. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w komplet naczyń, które są niezbędne w każdej odpowiednio zaopatrzonej kuchni, a przy tym dobrze komponują się ze sobą pod względem wizualnym.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 33 elementów
DO GÓRY